Medicumist

Medicum on Eesti suurim haiglavälist üld- ja eriarstiabi pakkuv tervishoiuettevõte, mis on välja kasvanud 1986. aastal tegevust alustanud Lasnamäe polikliinikust. Aastate jooksul on Medicum laienenud Harjumaale ning avanud Tallinna kesklinnas Sadama Medicumi. Meie perearstikeskused asuvad Tallinnas, Padisel, Turbas, ja Peetris.

Medicumi kaubamärgi alla on koondunud AS Medicum Tervishoiuteenused, Medicum Perearstikeskus AS, OÜ Medicum Dental ja OÜ Koduõde, kus kokku töötab umbes 600 inimest, neist üle 300 tervishoiutöötaja.

Medicum pakub patsientidele kõrgetasemelist pere- ja eriarstiabi, taastusravi- ja koduõendusteenust. Arstide käsutuses on kaasaegsed pilt- ja funktsionaaldiagnostika ning laborivõimalused. Meil on oma koolituskeskus ning teadus- ja arendusosakond, aktiivselt osaletakse rahvusvahelistes kliinilistes uuringutes. Kvaliteetse arstiabi kättesaadavus on üks meie põhiprioriteete. Seda kinnitab fakt, et Medicum on Tallinnas ainsa tervishoiuasutusena avatud vastuvõttudeks tööpäevadel kella 20.00-ni. Tervishoiuteenusele kiirema juurdepääsu võimaldamiseks pakume patsientidele haigekassa üldjärjekorra kõrval ka tasulisi teenuseid.

 Medicumi juhatuse esimees Tõnis Allik:

“Meditsiin on kiiresti edenev valdkond ja arenema peavad ka tervishoiuasutused ise. Uus koduleht on märk Medicumi uuenemisest. Veebileht on meie  patsientidele väga oluline – 30% Medicumi vastuvõtule registreerimistest toimub elektrooniliselt – siin oleme Eesti parimad. Meid külastades märkate kindlasti muudki uuenduslikku. Oleme tänulikud, kui annate meile tagasisidet oma tähelepanekutest – ainult koos saavutame parimaid tulemusi”.