Kontserni üldkontaktid

Aktsiaselts Medicum Tervishoiuteenused

Aadress
Punane 61, 13619 Tallinn
Telefon
605 0770
E-post
medicum@medicum.ee
Pank
SEB Pank AS
IBAN
EE421010220265079222
SWIFT
EEUHEE2X
Registrikood
14335034
Tegevusluba
L05503

> Juhatus

Tõnis Allik Medicum juhatuse esimees

Tõnis Allik

juhatuse liige
medicum@medicum.ee +372 605 0770
Siiri Heinsaar Medicumi juhatuse liige

Siiri Heinsaar

juhatuse liige
medicum@medicum.ee +372 605 0770

Administratsioon

Karin Kollikorm

Karin Kallikorm

Kesklinna esinduse juhataja

Eneli Viirsaar

Sadama Medicumi filiaali juht

Peeter Sillakivi

meditsiinitehnika juht

Kelli Podošvilev

kvaliteedijuht

Mari Past

andmekaitsespetsialist

Hille Peitel

büroojuht
hille.peitel@medicum.ee +372 605 0730

Kristi Tüür

sekretär
kristi.tuur@medicum.ee +372 605 0770

Eriarstiabiosakond

Lidia Rändvee

sisearst-kliiniline konsultant
lidia.randvee@medicum.ee +372 605 0711

Aleksandra Reich

vastutav õde

Karina Tint

õendusjuht
karina.tint@medicum.ee +372 605 0683

Haldusosakond

Harri Karus

haldusjuht
harri.karus@medicum.ee +372 605 0793

Joel Randla

haldusspetsialist
joel.randla@medicum.ee +372 5331 5084

Angeelika Linneberg

puhastusteenistuse juht

IT-osakond

Elli Kohv

IT-osakonna juhataja

Labor

Natalja Timtšuk

labori juhataja – patsiendiohutuse juht

Naistenõuandla

Sirje Meeliste

vanemarst

Eliis Sarapuu

ämmaemandusjuht
eliis.sarapuu@medicum.ee +372 605 0629

Nõukogu

Kalev Karu

nõukogu esimees

Sander Kaus

nõukogu liige

Taavet Vool

nõukogu liige

Jaanus Vool

nõukogu liige

Personaliosakond

Esta Soover Medicum Personalijuht

Esta Soover

personalijuht
esta.soover@medicum.ee +372 605 0819

Raamatupidamine

Jelena Stranberg

pearaamatupidaja

Anne Kollo-Varrik

vanemraamatupidaja

Radioloogia

Kätlin Aru

juhtiv-radioloogiatehnik
katlin.aru@medicum.ee +372 605 0808

Registratuur

Merike Leesment

klienditeenindusjuht