Medicum ämmaemand ja naistearst günekoloog

Naise tervis

Medicum ämmaemand ja naistearst günekoloog

Naise tervise teemal nõustamise, haiguste ennetamise ja raviga ning lapse saamisega on abiks Medicumi günekoloogid, ämmaemandad ja õed.

Millal tulla naistearsti ehk günekoloogi, millal ämmaemanda vastuvõtule?

Naise tervis on mitmekülgne teema, hõlmates nii raseduse ja sünnitusega seotud teemasid, aga ka naise günekoloogilist tervist. Ämmaemandad ja günekoloogid on naisele terviseküsimustes abiks kogu elu vältel.

  • Günekoloog ehk naistearst tegeleb eelkõige naistehaiguste diagnoosimise ja raviga.
  • Ämmaemand nõustab rasestumisvastaste vahendite, seksuaalelu ja suguhaiguste osas ning hoolitseb naise eest raseduse, sünnituse ja sünnitusjärgse perioodi jooksul. Ämmaemand pakub ka nõustamist raseduskriisi korral.

Raseduskriisi olukordadeks pakume raseduskriisi nõustamisteenust. Meie juures saab teostada ka emakakaela sõeluuringut (PAP skriining).

Naise tervis lapse saamine Medicum ämmaemand

Vastuvõtud ja teenused

Naistearst

Günekoloogi ehk naistearsti vastuvõtule pöördu tõsisemate naistehaiguste kahtluse korral haiguste ennetamiseks ja raviks. Lisaks ka viljatuse probleemide ning hormonaalse rasestumisvastase vahendi esmaretseptiks.

Ämmaemand

Ämmaemanda vastuvõtule tasub naisel tulla erinevates terviseküsimustes, nii rasestumisvastaste vahendite, seksuaalelu ja suguhaiguste teemadel nõustamiseks, kui ka kogu raseduse ja lapse saamise vältel.