Medicum ämmaemand ja naistearst günekoloog

Naise tervis

Medicum ämmaemand ja naistearst günekoloog

Naise tervise teemal nõustamise, haiguste ennetamise ja raviga ning lapse saamisega on abiks Medicumi günekoloogid, ämmaemandad ja õed.

Naistearst ehk günekoloog on abiks naistehaiguste puhul

Naistearst ehk günekoloog tegeleb naistehaiguste ennetamise, diagnoosimise ning raviga ehk terviseprobleemidega, mis on seotud emaka, munasarjade, munajuhade, emakakaela ja teiste naissuguelunditega. Samuti nõustab günekoloog rasestumisvastaste vahendite ja viljatusprobleemide osas.

Günekoloogi vastuvõtu kompleksteenus sisaldab läbivaatust, vaginaalset ultraheliuuringut, vastavalt näidustustele laborianalüüse ning raviplaani koostamist, vajadusel ka korduvat vastuvõttu.

Medicum tervishoiuteenused pealeht

Milliste tervisemuredega naistearst aitab?

  • Günekoloogilised probleemid ja haigused: endometrioos, polütsüstiliste munasarjade sündroom, emaka fibroidid ja günekoloogilised infektsioonid jne.
  • Raseduse katkestamine ja emakasisesed rasestumisvastased vahendid: hormonaalse rasestumisvastase vahendi esmaretsept või emakasise rasestumisvastase vahendi paigaldamine/eemaldamine, raseduse katkestus(ravimitega).
  • Raseduse planeerimine ja viljatusravi: günekoloogid võivad aidata naistel rasedust planeerida ja pakkuda ravivõimalusi neile, kes kogevad viljatust.

Patsiente asub kesklinnas teenindama

Dr Edda Väin

Vastuvõtud

Naistearsti vastuvõtt

95 €
Kesklinn
Lasnamäe

Naistearsti vastuvõtt kompleksteenus sisaldab läbivaatust, vajadusel vaginaalset ultraheliuuringut, vastavalt näidustustele laborianalüüse ning raviplaani koostamist, vajadusel ka korduvat vastuvõttu. Lisanduda võivad protseduuride ja lisauuringute tasud.


Naistearsti vastuvõtt (Tervisekindlustuse raames)

Kesklinn
Lasnamäe

Naistearsti vastuvõtule on võimalik tulla ka Tervisekindlustuse raames. Visiiditasu on 5€.


Seotud uuringud

Sünnieelne loote kromosoomhaiguste sõeluuring annab lapseootel naisele võimaluse kontrollida oodatava lapse tervislikku seisundit lisaks tavapärasele rasedate sõeluuringule. Tervisekassa kompenseerib testi rasedatele, kellel on OSCAR testiga leitud kõrgenenud loote kromosoomhaiguse risk.

Loe edasi >


Aja broneerimine

+372 605 0601

2024. aastal on kutsutud emakakaelavähi sõeluuringule ravikindlustatud ja ravikindlustamata naised sünniaastaga 1959, 1964, 1969, 1974, 1979, 1984, 1989, 1994.

Sõeluuringus osalemine aitab võimalikud rakumuutused ja vähieelsed seisundid avastada varakult, mil need on ravitavad. Kõrge riskiga viirusetüvede olemasolu organismis saab avastada uuringuga, mida nimetatakse HPV-uuringuks. HPV uuring sarnaneb günekoloogilise läbivaatusega, mille käigus võetakse emakakaela limaskestadelt väikese harjakesega proov.

Loe edasi >


Aja broneerimine

+372 605 0601
Saatekiri vajalik
Lasnamäe

Kardiotokograafia uuring ehk KTG annab ülevaate, kuidas tunneb ennast emaüsas kasvav loode, kuidas reageerib emakas loote liigutustele, kuidas reageerib loode emaka toonustele, millise intervalliga käivad emaka toonused, kas loode on aktiivne ja liigutab. 

Loe edasi >


Aja broneerimine

+372 605 0601
Saatekiri vajalik
Kesklinn
Lasnamäe

Vaginaalset ehk tupesisest ultraheliuuringut teostatakse vajadusel naistearsti vastuvõtu käigus. See võimaldab näha emakaõõnt seestpoolt ja aitab diagnoosida günekoloogilisi kõrvalekaldeid, teha kindlaks rasedust, avastada kasvajaid.

Loe edasi >


Aja broneerimine

Saatekiri vajalik
Lasnamäe

Kolposkoopia on emakakaela uuring, mida teostatakse naistearsti või ämmaemanda suunamisel.

Uuringut viiakse läbi kolposkoobi abil (spetsiaalne mikroskoop), mis aitab tuvastada muutuseid emakakaelas. Uuring sarnaneb günekoloogilisele läbivaatusele ja võtab aega 15–20 minutit. Uuringut ei tehta menstruatsiooni ajal.

Loe edasi >


Aja broneerimine

Naistearsti vastuvõtt >
+372 605 0601