Tule tööle

Medicum taastusravi ja rehabilitatsioon Eduard Tsvetkov spordiarst

Kujunda oma edulugu meiega!

Koos meie perearstide, eriarstide, õdede, diagnostika- ja taastusravispetsialistidega pakume patsientidele terviklikku terviseteekonda.

Miks Medicumi tööle tulla?

Stabiilse pulsiga areng

Hea töökeskkonna ja kvaliteetse teenuse tagamiseks investeerime pidevalt meie inimeste arengusse, tipptasemel tehnoloogiasse ning uutesse hoonetesse ja süsteemidesse.

Uuenduste kasvulava

Oleme uuendusmeelsed ja pakume arengut toetavat töökeskkonda. Meil on vähe bürokraatiat, palju otsustusvabadust ning head võimalused lennukaid ideid ellu viia.

Ühiselt toimiv organism

Töötame ühtse meeskonnana ja teeme valdkondadeülest koostööd terviselahenduste leidmisel. Oleme üksteisele toeks ning hoiame töö ja eraelu tasakaalus.

Tunned huvi? Võta ühendust!

Juhul kui sul on lisaküsimusi või meil ei ole hetkel Sinule sobiva eriala kohta aktiivset kuulutust, siis saada meile oma CV ja ülevaade sellest, mida otsid! Otsime pidevalt oma tiimidesse nii praktikante, värskelt kõrgkooli lõpetanuid kui pikaajalise kogemusega tervishoiuspetsialiste erinevatel erialadel.

Esta Soover Medicum Personalijuht

Esta Soover

+372 505 6883
esta.soover@medicum.ee

Andra Õismaa Medicum õendusjuht ja koolitusjuht

Andra Õismaa

605 0666
+ 372 512 4682
andra.oismaa@medicum.ee

Praktika Medicumis

Pakume laiapõhjalist praktikakogemust Medicumi Perearstikeskuses. Oleme praktikabaasiks Tartu Ülikooli arstiteaduskonna üliõpilastele ja peremeditsiini residentidele, samuti Tallinna ja Tartu Tervishoiu Kõrgkooli üliõpilastele.

Praktika käigus on võimalus tutvuda erinevate diagnostikavõimalustega, valdkondades roteeruda ning töötada nii tervete kui haigete inimestega üle kogu elukaare.

Praktikale on oodatud ka õed, ämmaemandad, tegevusterapeudid, vaimse tervise õed, füsioterapeudid, radioloogiatehnikud ja hambaravi assistendid.

Sind juhendavad kogenud spetsialistid.

Vabad ametikohad

Oleme Eesti suurim haiglavälist üld- ja eriarstiabi pakkuv tervishoiuettevõte. Rakenda oma kutsumus ja kogemus inimeste heaks, kes on usaldanud meie kätte oma tervise.

Füsioterapeut

Tallinn

Seoses tegevuse laiendamisega ootab Medicum Taastusravi OÜ oma meeskonnaga liituma FÜSIOTERAPEUTE.Võimalik on spetsialiseeruda järgmistesse valdkondadesse:lastefüsioteraapianeuroloogiline füsioteraapiaskeleti-lihasüsteemi füsioteraapiakardiopulmonaalne füsioteraapiaonkoloogiline füsioteraapiavaagnapõhja füsioteraapiaspordifüsioteraapia

Vaata edasi >