Medicum kesklinna esindus Stockmanni 5.korrusel

Tervisetõendid

Medicum kesklinna esindus Stockmanni 5.korrusel

Tervisetõend on dokument, mis tõendab selle taotleja terviseseisundi vastavust soovitud kasutusala(de) tervisenõuetele.

Mootorsõidukijuhi tervisetõend

Tervisekontroll mootorsõidukijuhi tervisetõendi taotlemiseks

55 €
Kesklinn
Lasnamäe

Tervisekontrolli eest tuleb tasuda ka juhul, kui vastuvõtu käigus selguvad meditsiinilised vastunäidustused juhiloa saamiseks! Negatiivse otsuse korral tervisekontrolli tasu tagasi ei maksta.


Alates 06.11.2014 väljastatakse Medicumis mootorsõidukijuhi tervisetõendit elektrooniliseelt (saadetakse otse Maanteeametisse).

Medicumi perearstid väljastavad A-, AM-, B-, BE-, T-, C-, CE-, D-, DE-kategooria mootorsõidukijuhi tervisetõendeid sh kutseliste mootorsõidukijuhtide tervisetõendeid.

Tervisetõendi saamiseks registreerige end oma pereõe vastuvõtule. Medicumi Lasnamäe perearstikeskuses on igal korrusel on oma registratuur, mis töötab tööpäevadel kella 8–16. Perearsti ja pereõe vastuvõtu asukoha ja kontakti leiate SIIT. Kui teie perearst ei tööta Medicumis, helistage 605 0601.

Enne vastuvõtule tulemist täitke ära tervisedeklaratsioon. Seda saate täita aadressil www.terviseportaal.ee (deklaratsiooni täitmiseks tuleb lehele siseneda ID-kaardi või mobiil-id abil). ID-kaardiga portaali sisenedes kasutage Internet Explorerit. Juhul kui teil puudub võimalus elektroonset tervisedeklaratsiooni täita, siis paberversiooni saate Medicumi registratuurist (täitmine võtab aega vähemalt 20 minutit) või ise välja printida siit:

Mootorsõidukijuhi tervisetõendi taotlemisel võtke kaasa:

  • isikut tõendav dokument (pass või ID-kaart)
  • juhiload (kui olemas)
  • alaliselt või ajutiselt juhtimise ajal kasutatavad abivahendid (prillid, kontaktläätsed, kuulmisaparaat, proteesid jms)
  • sõiduki juhtimiselt kõrvaldamise otsus (juhul kui Teid on kõrvaldatud sõiduki juhtimiselt politsei kirjaliku otsuse alusel)

Kaks tundi enne vastuvõttu palun mitte süüa ega juua.