Medicum silmaarst optometrist ja prillid

Nägemine ja silmad

Medicum silmaarst optometrist ja prillid

Meil töötavad nii kogenud optometristid kui silmaarstid. Pakume teenuseid Lasnamäe esinduses. Optometrist aitab eelkõige nägemise kontrollimisega ning silmaarsti poole tasub pöörduda tõsisemate haiguste korral.

Optometristid aitavad nägemise hindamisel

Optometristid hindavad teie nägemist, kontrollivad nägemistervaust ja määravad vastavalt vajadusele prillid või kontaktläätsed. Lisaks mõõdavad nad silmarõhku ja nõustavad nägemisega seotud küsimustes. Medicum Lasnamäe keskuse 1. korrusel asub meil ka prillipood.

Optometristid ei tee tavaliselt silmaoperatsioone ega raviprotseduure. Kui avastatakse tõsisemad silmahaigused või vajatakse meditsiinilist ravi, suunab optometrist patsiendi sageli edasi silmaarsti juurde. Haridusteena on optometristid lõpetanud tervishoiu kõrgkooli ning omandanud põhjalikud teadmised silmahaigustest ja optikast.

Vastuvõtud

Optometristi vastuvõtt

Kesklinn
Lasnamäe

Optometrist kontrollib nägemist ja väljastab vajadusel prillide või kontaktläätsede retsepti.


Uuringud

20 €
Lasnamäe

Kuiva silma diagnostikat teostatakse optometristi vastuvõtu käigus. Uuringu eesmärk on hinnata silma pindade niiskust ja silmade üldist tervist. 

Loe edasi >


Aja broneerimine

+372 605 0601
25 €
Lasnamäe

Nägemiskontrolli teostab optometrist vastuvõtu käigus, kelle põhitöö on inimeste nägemisteravuse, valguse-, värvi- ja vormitaju uurimine ja korrigeerimine ning silmatervisealane nõustamine. Samuti uute prillide või kontaktläätsede välja kirjutamine. Üldjuhul tegeleb optometrist tervete silmadega, aga kui nägemiskontrolli käigus peaks ilmnema silmahaigusele viitav seisund, soovitab ta kindlasti täiendavaid uuringuid silmaarsti juures. 

Loe edasi >


Aja broneerimine

+372 605 0601