< Tagasi
Medicumi taastusravi koolitus Interdisciplinary cardiopulmonary rehabilitation

Kutsume tervishoiutöötajaid rahvusvahelisele kardiopulmonaalse taastusravi koolitusele

9.-10. mail toimub Medicumis ja Hotel Olümpias interdistsiplinaarne kardiopulmonaalse rehabilitatsiooni kursus, mis keskendub südame- ja kopsuhaiguste komplekssetele rehabilitatsioonimeetoditele.

2-päevasel koolitusel tutvustatakse kaasaegseid teadupõhiseid lähenemisviise kardiopulmonaalsele rehabilitatsioonile. Koolitus toob kokku tippspetsialistid Soomest, Hollandist, Rootsist ja Eestist, kes käsitlevad mitmeid olulisi teemasid. Osalejatele antakse ülevaade erinevatest meetoditest, mis aitavad parandada taastusravi patsientide tulemusi ja elukvaliteeti. Koolitus hõlmab nii teooriat kui ka praktilisi harjutusi ning konverents toimub inglise keeles.

Osalema on oodatud kõik rehabilitatsiooni valdkonnas töötavad tervishoiutöötajad: taastusravispetsialistid, kardioloogid onkoloogid, pulmonoloogid, internistid, residendid, füsioterapeudid ja õed.

Esimese päeva konverentsi fookuses on südame- ja kopsuhaiguste rehabilitatsioon, hingelduse diferentsiaaldiagnostika, hematoloogia rehabilitatsioon, prehabilitatsioon onkoloogias ja füüsilise aktiivsuse roll rehabilitatsioonis. Teisel päeval käsitletakse praktiliste kursuste käigus kardiopulmonaalse rehabilitatsiooni korraldamisest, DXA uuringuid ja koormusteste ning inspiratoorset lihaste treenimisest.

Loe lähemalt ja broneeri >