Kontaktid ja lahtiolekuajad

Lasnamäe Medicum
Punane 61, 13619 Tallinn
Registratuur 605 0601
medicum@medicum.ee

Avatud esmaspäevast reedeni 7.30—20.00
Labor 8.00—18.00
Röntgen 8.00—19.45
Hambaravi röntgen 8.00—19.00

Sadama Medicum
Uus-Sadama 21, 10120 Tallinn
Registratuur 881 1300
medicum@medicum.ee

Avatud esmaspäevast reedeni 8.00—20.00
Labor 8.00—15.00

Vastuvõtuajad leiate siit

Erakorraline meditsiiniline abi ja valveapteegid

AS Medicum Tervishoiuteenused Medicum Perearstikeskus AS OÜ Medicum Dental OÜ Koduõde Medicum Taastusravi OÜ

Aktsiaselts Medicum Tervishoiuteenused

registrikood 14335034
tegevusluba nr L05503
Punane 61, 13619 Tallinn
faks 605 0774
e-post: medicum@medicum.ee

SEB Pank AS IBAN EE421010220265079222 SWIFT: EEUHEE2X

Registratuuris

Lasnamäe Medicum 605 0601
hambaravi 605 0615
elektriravi administraator 605 0640
taastusravi administraator 605 0640
Sadama Medicum 881 1300

Juhatus

Tõnis Allik
juhatuse liige
medicum@medicum.ee 605 0770
Siiri Heinsaar
juhatuse liige
medicum@medicum.ee 605 0770

Administratsioon

Kristi Tüür
sekretär
kristi.tuur@medicum.ee 605 0770
Hille Peitel
büroojuht
hille.peitel@medicum.ee 605 0730
Mari Past
andmekaitsespetsialist
medicum@medicum.ee
Kelli Podošvilev
kvaliteedijuht
kelli.podosvilev@medicum.ee
Andra Õismaa
koolitusjuht/Medicumi õendusjuht
andra.oismaa@medicum.ee 605 0666
Peeter Sillakivi
meditsiinitehnika juht
peeter.sillakivi@medicum.ee 605 0797
Eneli Viirsaar
Sadama Medicumi filiaali juht
eneli.viirsaar@medicum.ee 881 1302

Eriarstiabiosakond

Karina Tint
õendusjuht
karina.tint@medicum.ee 605 0683
Aleksandra Moškina
vastutav õde
aleksandra.moskina@medicum.ee
Lidia Rändvee
sisearst-kliiniline konsultant
lidia.randvee@medicum.ee 605 0711

Haldusosakond

Harri Karus
haldusjuht
harri.karus@medicum.ee 605 0793
Ljudmilla Kornõšova
puhastusteenistuse juht
ljudmilla.kornosova@medicum.ee 605 0750
Joel Randla
haldusspetsialist
joel.randla@medicum.ee 5331 5084

IT-osakond

Elli Kohv
IT-osakonna juhataja
elli.kohv@medicum.ee 605 0749

Labor

Natalja Timtšuk
labori juhataja
natalja.timtsuk@medicum.ee 605 0670

Naistenõuandla

Jelena Pikkov
ämmaemandusjuht
jelena.pikkov@medicum.ee 605 0629
Sirje Meeliste
vanemarst
sirje.meeliste@medicum.ee 605 0665

Personaliosakond

Olga Liiv
personalispetsialist
olga.liiv@medicum.ee 605 0784
Esta Soover
personalijuht
esta.soover@medicum.ee 605 0819

Raamatupidamine

Anne Kollo-Varrik
raamatupidaja
anne.kollo-varrik@medicum.ee 605 0755
Jelena Stranberg
pearaamatupidaja
jelena.stranberg@medicum.ee 605 0755
ärianalüütik 605 0761

Radioloogia

Pirja Sarap
osakonnajuhataja
pirja.sarap@medicum.ee 605 0808
Kätlin Aru
juhtiv radioloogiatehnik
katlin.aru@medicum.ee 605 0808

Registratuur

Merike Leesment
klienditeenindusjuht
merike.leesment@medicum.ee 605 0612

Medicum Perearstikeskus AS

registrikood 10644425
tegevusloa number L05444
Vilisuu 6, 13626 Tallinn
e-post: perearstikeskus@medicum.ee

SEB Pank AS
IBAN: EE641010220039082018
SWIFT: EEUHEE2X

Jekaterina Maspanova
sekretär
jekaterina.maspanova@medicum.ee 605 0662
Natalija Majevskaja
sekretär (lapsehoolduspuhkusel)
natalija.majevskaja@medicum.ee 605 0662
Anna Tšižikova
õendusjuht
anna.tsizikova@medicum.ee 605 0769
Ksenia Grohotova
vastutav õde
ksenia.grohotova@medicum.ee 605 0769
Tiina Maltsev
PAKi filiaalide vastutav õde
tiina.maltsev@medicum.ee 605 0769
Tõnis Allik
juhataja
medicum@medicum.ee 605 0770

OÜ Medicum Dental

registrikood 11325219
tegevusluba number L03590
Punane 61, 13619 Tallinn
e-post: dental@medicum.ee

SEB PANK AS
IBAN: EE871010220086275014
SWIFT: EEUHEE2X

Lasnamäe Medicum
hambaravi registratuur
605 0615
Heidi Mäe
osakonnajuhataja
heidi.mae@medicum.ee 605 0737

OÜ Koduõde

reg nr 10827344
tegevusluba nr L02654
juriidiline aadress Punane 61, 13 619 Tallinn
kontor Tulika 19, 10613 Tallinn

e-post: koduode@medicum.ee

SEB Pank AS
IBAN: EE691010220025939010
SWIFT: EEUHEE2X

sekretär 650 5092
vastutav õde 650 5092
Anne Kodanik-Volkova
juhataja
anne.kodanik-volkova.ee 650 5092

Medicum Taastusravi OÜ

reg nr 16643585
tegevusluba nr L05918
Punane 61, 13619 Tallinn

e-post medicum@medicum.ee

SEB Pank AS
IBAN: EE421010011930060225
SWIFT: EEUHEE2X

Priit Eelmäe
juhatuse liige
priit.eelmae@medicum.ee 605 0845
Marge Saulus
taastusravi teenuste juht
marge.saulus@medicum.ee 605 0630