Lasnamäe Medicum

Audioloogia

Nimi

Lapsed/täiskasvanud

Vabad ajad

Vastuvõtuajad

Kabinet

Evi Kohberg
audiometrist
vaata T, R 8–18 326
Oksana Oksner
üldõde
vaata E, K 8–20
N 9–15
326

Dermato-veneroloogia

Nimi

Lapsed/täiskasvanud

Vabad ajad

Vastuvõtuajad

Kabinet

Sergei Batõtško
dermato-veneroloog
täiskasvanud vaata E, K, R 8–16
T ja N 12–20
435
Liina Tedremets
dermato-veneroloog
lapsed/täiskasvanud vaata E, R 8–15
T 8–16
K, N 8–17
534
Veera Plehhanova
dermato-veneroloog
5. eluaastast/täiskasvanud vaata E, K 12–20
T 8–16
431
Galina Nedozrelova
dermatoloogiaõde
tegeleb ainult külmaraviga vaata N, R 8–16 431
Ljubov Soloveiko
dermatoloogiaõde
tegeleb ainult külmaraviga vaata E, K 8–16
T, N 12–19
437

Gastroenteroloogia

Nimi

Lapsed/täiskasvanud

Vabad ajad

Vastuvõtuajad

Kabinet

Evi Soomeri
gastroenteroloog
täiskasvanud vaata E, K, R 8–14
T, N 14–20
351
Tatjana Vassiljeva
gastroenteroloog
täiskasvanud vaata E, K 14–20
T, N, R 8–14
354

Kardioloogia

Nimi

Lapsed/täiskasvanud

Vabad ajad

Vastuvõtuajad

Kabinet

Jevgeni Ivanov
kardioloog
täiskasvanud vaata E, N, R 8–16
T, K 12–20
402
Igor Pšenitšnikov
kardioloog
täiskasvanud vaata N, R 8–16 403
Tatjana Shipilova
kardioloog
täiskasvanud vaata E, K 10–19
T 10–16
403
Tatjana Shipilova
koormus EKG kardioloog
täiskasvanud vastuvõtule registreerib
Medicumi arst
E, K 16–19 L225
Ljubov Kolesnikova
koormus EKG kardioloog
täiskasvanud vastuvõtule registreerib
Medicumi arst
vastavalt graafikule L225
Ene Pullisaar
EHHO KG kardioloog
täiskasvanud vastuvõtule registreerib
Medicumi arst
vastavalt graafikule 405
Viktoria Krjukova
EHHO KG kardioloog
täiskasvanud vastuvõtule registreerib
Medicumi arst
vastavalt graafikule 405
Viktoriya Voronova
EHHO EK kardioloog
täiskasvanud vastuvõtule registreerib
Medicumi arst
vastavalt graafikule 405
Mira Trostnikova
EHHO EK tehnik
täiskasvanud vastuvõtule registreerib
Medicumi arst
vastavalt graafikule 404

Üldkirurgia

Nimi

Lapsed/täiskasvanud

Vabad ajad

Vastuvõtuajad

Kabinet

Jaan Tepp
onkokirurg
täiskasvanud vaata vastavalt graafikule 356
Arne Josing
üldkirurg
täiskasvanud vaata N 9–18
R 9–14
356
Rainer Velbri
üldkirurg
täiskasvanud vaata vastavalt graafikule 356

Otorinolarüngoloogia (kõrva-nina-kurguarst)

Nimi

Lapsed/täiskasvanud

Vabad ajad

Vastuvõtuajad

Kabinet

Jelena Ivanova
kõrva-nina-kurguarst
täiskasvanud vaata E, N, R 8–16
T, K 12–20
523
Viktoria Svidovskaja
kõrva-nina-kurguarst
lapsed vaata paariskp 13–20
paaritu kp 9–18
528
Ljudmilla Krõlova
kõrva-nina-kurguarst
lapsed vaata E 12–20
T, K 8–16
521
Jaan Rüütmann
kõrva-nina-kurguarst
lapsed ja täiskasvanud T 12–19
K, N 8–15
524

Neuroloogia

Nimi

Lapsed/täiskasvanud

Vabad ajad

Vastuvõtuajad

Kabinet

Ellen Raju
närviarst
täiskasvanud vaata E, T 8–15
N 8–14
432
Jelena Nikolajeva
närviarst
täiskasvanud vaata Vastavalt graafikule 213
Inga Laurik
närviarst
lapsed vaata E, R 8–16
T 13–20
K 12–20
N 8–17
433
Kolesnikov
valuarst
Vastavalt graafikule 408

Psühhiaatria

Nimi

Lapsed/täiskasvanud

Vabad ajad

Vastuvõtuajad

Kabinet

Lembe Ermos
psühhiaater
3. eluaastast vaata E 8–17
K 9–17
N 9–15
436
Mihhail Beljajev
kliiniline psühholoog
16. eluaastast vastavalt graafikule 438

Psühhoteraapia

Nimi

Lapsed/täiskasvanud

Vabad ajad

Vastuvõtuajad

Kabinet

Jelena Koel
psühhoterapeut
 täiskasvanud vaata vastavalt graafikule 438

Pulmonoloogia

Nimi

Lapsed/täiskasvanud

Vabad ajad

Vastuvõtuajad

Kabinet

Priit Samarüütel
pulmonoloog
täiskasvanud vaata E–R 8.30–16.30 333
Renata Melnikova
pulmonoloog
täiskasvanud vaata N 8.30–16.30 329
335
Erve Sõõru
pulmonoloog (unearst)
täiskasvanud vaata vastavalt graafikule 329
Oksana Pasjuk
pulmonoloogia õde
täiskasvanud vastavalt graafikule 333
Viive Kokmann
pulmonoloogia õde
täiskasvanud  E–R 8–16 335
Nadežda Mõistlik
pulmonoloogia õde
täiskasvanud E 10–19
T 8–20
K, N, R 8–16
327

Oftalmoloogia (teenust osutab OÜ Laservisioon)

Nimi

Lapsed/täiskasvanud

Vabad ajad

Vastuvõtuajad

Kabinet

Irina Peterson
silmaarst
6. eluaastast vaata T, K, N 8–14 345
Liidia Dzhaparidze
silmaarst
6. eluaastast vaata E 10–19
T, K 8–16
R 8–15
347
Juri Ivanov
silmaarst
vastavalt graafikule 347
Marina Sujurova
silmaõde
6. eluaastast vaata Ainult tasuline vastuvõtt
E, R 8–14
346
Jana Vilippus
optometrist
6. eluaastast vaata Ainult tasuline vastuvõtt
E 8–16
T–R 8.30–16.30
344
Dajana Pärt
optometrist
6. eluaastast Ainult tasuline vastuvõtt
E–R 9–17
347/344

Ortopeedia

Nimi

Lapsed/täiskasvanud

Vabad ajad

Vastuvõtuajad

Kabinet

Ly Aigro
ortopeed
täiskasvanud vaata paariskp 12–20
paaritu kp 8–16
R 8–16
361
Vladimir Rusnak
ortopeed
15. eluaastast E–R 8–16 363

Uroloogia

Nimi

Lapsed/täiskasvanud

Vabad ajad

Vastuvõtuajad

Kabinet

Luule Pehter
uroloog
täiskasvanud vaata E, K 8–14
T 14–20
349
Elari Valk
uroloog
täiskasvanud vaata vastavalt graafikule 349
Tatjana Jõgis
uroloog
täiskasvanud vastavalt graafikule 349