Lasnamäe Medicum

 

Allergoloogia

Nimi

Lapsed/täiskasvanud

Vabad ajad

Vastuvõtuajad

Kabinet

Krista Pikner
allergoloog
lapsed vaata E 14–19
T 8–17
K 8–14
335

Audioloogia

Nimi

Lapsed/täiskasvanud

Vabad ajad

Vastuvõtuajad

Kabinet

Evi Kohberg
audiometrist
vaata T, N 8–14
K 14–20
R 8–18
326
Oksana Oksner
üldõde
vaata E 8–18
T ja N 14–20
K 8–14
326

Endokrinoloogia

Nimi

Lapsed/täiskasvanud

Vabad ajad

Vastuvõtuajad

Kabinet

Larissa Meledina
endokrinoloog
täiskasvanud vaata Ainult tasuline vastuvõtt
E, N 12–20
T, K, R 8–16
212

Dermato-veneroloogia

Nimi

Lapsed/täiskasvanud

Vabad ajad

Vastuvõtuajad

Kabinet

Sergei Batõtško
dermato-veneroloog
täiskasvanud vaata E, K, R 8–16
T ja N 12–20
311
Liina Tedremets
dermato-veneroloog
lapsed/täiskasvanud vaata E, R 8–15
T 8–16
K, N 8–17
534
Veera Plehhanova
dermato-veneroloog
5. eluaastast/täiskasvanud vaata E, K 12–20
T, N 8–16
327
Galina Nedozrelova
dermatoloogiaõde
tegeleb ainult külmaraviga vaata R 8–16 327
Ljubov Soloveiko
dermatoloogiaõde
tegeleb ainult külmaraviga vaata E, K 12–15
T, N 13–16
350

Gastroenteroloogia

Nimi

Lapsed/täiskasvanud

Vabad ajad

Vastuvõtuajad

Kabinet

Evi Soomeri
gastroenteroloog
täiskasvanud vaata E, K 8–14
T, N 14–20
R paariskp 8–14
R paaritu kp 14–20
354
Tatjana Vassiljeva
gastroenteroloog
täiskasvanud vaata E, K 14–20
T, N 8–14
R paariskp 14–20
R paaritu kp 8–14
354
Triin Remmel
gastroenteroloog
täiskasvanud vaata E–R 8.30–16 351

Kardioloogia

Nimi

Lapsed/täiskasvanud

Vabad ajad

Vastuvõtuajad

Kabinet

Jevgeni Ivanov
kardioloog
täiskasvanud vaata E, N, R 8–16
T, K 12–20
402
Tatjana Shipilova
kardioloog
täiskasvanud vaata E, K 12–16
T 12–17
403
Tatjana Shipilova
koormus EKG kardioloog
täiskasvanud vaata E 16–20
K 16–19
408
Ljubov Kolesnikova
koormus EKG kardioloog
täiskasvanud vastuvõtule registreerib
Medicumi arst
vastavalt graafikule 408
Ene Pullisaar
EHHO KG kardioloog
täiskasvanud vastuvõtule registreerib
Medicumi arst
vastavalt graafikule 405
Viktoria Krjukova
EHHO KG kardioloog
täiskasvanud vastuvõtule registreerib
Medicumi arst
vastavalt graafikule 405

Üldkirurgia

Nimi

Lapsed/täiskasvanud

Vabad ajad

Vastuvõtuajad

Kabinet

Jaan Tepp
onkokirurg
täiskasvanud vaata vastavalt graafikule 356
Arne Josing
üldkirurg
täiskasvanud vaata N 12–18
R 9–17
356

Otorinolarüngoloogia (kõrva-nina-kurguarst)

Nimi

Lapsed/täiskasvanud

Vabad ajad

Vastuvõtuajad

Kabinet

Valentina Mostepanova
kõrva-nina-kurguarst
täiskasvanud vaata E, N 12–18
T, K, R 8–14
524
Jelena Ivanova
kõrva-nina-kurguarst
täiskasvanud vaata E, N, R 8–16
T, K 12–20
523
Viktoria Svidovskaja
kõrva-nina-kurguarst
lapsed vaata paariskp 13–20
paaritu kp 9–18
528
Ljudmilla Krõlova
kõrva-nina-kurguarst
lapsed vaata E, T, N 12–20
K, R 8–16
521

Neuroloogia

Nimi

Lapsed/täiskasvanud

Vabad ajad

Vastuvõtuajad

Kabinet

Ellen Raju
närviarst
täiskasvanud vaata E, T 8–15
N 8–14
304
Tatjana Aimla
närviarst
täiskasvanud vaata E, K, R 8–14
T, N 10–16
315
Iris Sepp
närviarst
täiskasvanud vaata paariskp 8–16
paaritu kp 9–16
213
Inga Laurik
närviarst
lapsed vaata E, R 8–16
T 13–20
K 12–20
N 8–17
305

Pediaatria

Nimi

Lapsed/täiskasvanud

Vabad ajad

Vastuvõtuajad

Kabinet

Alla Merežko
pediaater
lapsed vaata T 8–16
R 12–20
317

Psühhiaatria

Nimi

Lapsed/täiskasvanud

Vabad ajad

Vastuvõtuajad

Kabinet

Lembe Ermos
psühhiaater
lapsed/täiskasvanud vaata E, K 9–17 312

Psühhoteraapia

Nimi

Lapsed/täiskasvanud

Vabad ajad

Vastuvõtuajad

Kabinet

Jelena Koel
psühhoterapeut
 täiskasvanud vaata K 13–20 312-1

Pulmonoloogia

Nimi

Lapsed/täiskasvanud

Vabad ajad

Vastuvõtuajad

Kabinet

Priit Samarüütel
pulmonoloog
täiskasvanud vaata E–R 8.30–16.30 333
Renata Melnikova
pulmonoloog
täiskasvanud vaata vastavalt graafikule 329
Kaiu Prikk
pulmonoloog
täiskasvanud vaata vastavalt graafikule 335
Liina Viks
pulmonoloog
täiskasvanud vaata vastavalt graafikule 329
Heli Paaliste
pulmonoloog
täiskasvanud vaata vastavalt graafikule 329
Pille Mukk
pulmonoloog
täiskasvanud vaata vastavalt graafikule 329
Oksana Mihhailova
pulmonoloogia õde
täiskasvanud E 13–15.30
T 11–14
K, N 10–13.30
R 14–15
332
Viive Kokmann
pulmonoloogia õde
täiskasvanud  N, R 9–12.30 329

Oftalmoloogia

Nimi

Lapsed/täiskasvanud

Vabad ajad

Vastuvõtuajad

Kabinet

Irina Peterson
silmaarst
10. eluaastast vaata 01.10–31.10.2018
E–R 10–14
Alates 01.11.2018
E, T, N, R 8–14
K 11–17
225
Liidia Dzhaparidze
silmaarst
10. eluaastast vaata E 10–19
K, R 8–15
227
Marina Sujurova
silmaõde
10. eluaastast vaata Ainult tasuline vastuvõtt
E, T, N, R 14–16
K 9–11
225
Viktoria Traškova
silmaõde
10. eluaastast vaata Ainult tasuline vastuvõtt
T, N 8–15
227
Jana Vilippus
optometrist
10. eluaastast vaata Ainult tasuline vastuvõtt
E 8–16
T–R 8.30–16.30
223

Ortopeedia

Nimi

Lapsed/täiskasvanud

Vabad ajad

Vastuvõtuajad

Kabinet

Ly Aigro
ortopeed
täiskasvanud vaata paariskp 12–20
paaritu kp 8–16
R 8–16
345
Aleksei Jelizarjev
ortopeed
täiskasvanud vaata vastavalt graafikule 347
Pavel Kuzheev
ortopeed
täiskasvanud vaata vastavalt graafikule 347

Uroloogia

Nimi

Lapsed/täiskasvanud

Vabad ajad

Vastuvõtuajad

Kabinet

Luule Pehter
uroloog
täiskasvanud vaata E, K 8–14
T 14–20
349
Hembo Pagi
uroloog
täiskasvanud vaata E, K 14–20
T 8–14
349
Elari Valk
uroloog
täiskasvanud vaata N 13.30–18 349