Vastuvõtuajad

Eriarstide vastuvõtuajad

NimiLapsed/täiskasvanudVabad ajadVastuvõtuajadKabinet
Evi Kohberg
audiometrist
vaataT, R 8–18326
Oksana Oksner
üldõde
vaataE, K 8–20
N 9–15
326

Aja broneerimine

+372 605 0601
NimiLapsed/täiskasvanudVabad ajadVastuvõtuajadKabinet
Sergei Batõtško
dermato-veneroloog
täiskasvanudvaataE, K, R 9–15
T 15–19
N 13–19
435
Liina Tedremets
dermato-veneroloog
lapsed/täiskasvanudvaataE, R 8–15
T 8–16
K, N 8–17
458
Veera Plehhanova
dermato-veneroloog
5. eluaastast/täiskasvanudvaataE, K 12–20
T 8–16
431
Galina Nedozrelova
dermatoloogiaõde
tegeleb ainult külmaravigavaataN, R 8–16431
Ljubov Soloveiko
dermatoloogiaõde
tegeleb ainult külmaravigavaataE, K 8–16
T, N 12–19
459

Aja broneerimine

+372 605 0601
NimiLapsed/täiskasvanudVabad ajadVastuvõtuajadKabinet
Tatjana Vassiljeva
gastroenteroloog
täiskasvanudvaataE, K 14–20
T, N, R 8–14
354

Aja broneerimine

+372 605 0601
NimiLapsed/täiskasvanudVabad ajadVastuvõtuajadKabinet
Sirje Meeliste
günekoloog
14. eluaastastvaatavastavalt graafikule244
Ina Kull
günekoloog
14. eluaastastvaataE 11–19
T, K, N 7.50–15.20
245
Viktoria Mirošnikova
günekoloog
14. eluaastastvaataVastuvõtte ei toimu kuni 01.09.2024262
Larissa Joffe
günekoloog
14. eluaastastvaataE, T, N 7.50–15.20
K 11–19
R 8–15
246
Reet Sokk
günekoloog
14. eluaastastvaataK ja N 7.50–13261
Ekaterina Mironova
günekoloog
14. eluaastastvaataVastuvõtte ei toimu kuni 01.04.2024246
Sergei Ponomarjov
günekoloog
14. eluaastastvaatavastavalt graafikule245
Andrei Dõba
günekoloog
14. eluaastastvaatavastavalt graafikule258
Gabor Szirko
günekoloog
14. eluaastastvaatavastavalt graafikule258
Daria Vorontsova
günekoloog
14. eluaastastvaatavastavalt graafikule262
Mariann Rugo
günekoloog
14. eluaastastvaatavastavalt graafikule261
Liidia Grištšenko
günekoloog
14. eluaastastvaatavastavalt graafikule 

Aja broneerimine

+372 605 0601
NimiLapsed/täiskasvanudVabad ajadVastuvõtuajadKabinet
Jelena Pikkov
ämmaemand
täiskasvanudvaatavastavalt graafikule255
Tatjana Zelikman
ämmaemand
täiskasvanudvaatavastavalt graafikule258
Irina Nasennik
ämmaemand
täiskasvanudvaatavastavalt graafikule253
Bela Bauman
ämmaemand
täiskasvanudvaatavastavalt graafikule257
Niina Vassiljeva
ämmaemand
täiskasvanudvaatavastavalt graafikule253, 254
Elina Piirimäe
ämmaemand
täiskasvanudvaataN 9–16.30254

Aja broneerimine

+372 605 0601
NimiLapsed/täiskasvanudVabad ajadVastuvõtuajadKabinet
Jevgeni Ivanov
kardioloog
täiskasvanudvaataE, N, R 8–16
T, K 12–20
401
Igor Pšenitšnikov
kardioloog
täiskasvanudvaataN, R 8–16402
Andres Reinold
kardioloog
täiskasvanudvaatavastavalt graafikule403
Tatjana Shipilova
kardioloog
täiskasvanudvaataE, K 10–19
T 10–16
402
Tatjana Shipilova
koormus EKG kardioloog
täiskasvanudvastuvõtule registreerib
Medicumi arst
E, K 16–19
T 14.30–16
L223/L226
Ljubov Kolesnikova
EHHO KG kardioloog
täiskasvanudvastuvõtule registreerib
Medicumi arst
vastavalt graafikule404/408
Ene Pullisaar
EHHO KG kardioloog
täiskasvanudvastuvõtule registreerib
Medicumi arst
vastavalt graafikule404
Viktoriya Voronova
EHHO EK kardioloog
täiskasvanudvastuvõtule registreerib
Medicumi arst
vastavalt graafikule404
Mira Trostnikova
EHHO EK tehnik
täiskasvanudvastuvõtule registreerib
Medicumi arst
vastavalt graafikule404
Jelena Poždnejeva
EHHO KG tehnik
täiskasvanudvastuvõtule registreerib Medicumi arstvastavalt graafikul404
Anu Ninepuu
EHHO KG tehnik
täiskasvanudvastuvõtule registreerib
Medicumi arst
vastavalt graafikule404

Aja broneerimine

+372 605 0601
NimiLapsed/täiskasvanudVabad ajadVastuvõtuajadKabinet
Jelena Ivanova
kõrva-nina-kurguarst
täiskasvanudvaataE, N, R 8–16
T, K 12–20
523
Viktoria Svidovskaja
kõrva-nina-kurguarst
lapsedvaatapaariskp 13–20
paaritu kp 9–18
528
Ljudmilla Krõlova
kõrva-nina-kurguarst
lapsedvaataE 12–20
T, K 8–16
521
Jaan Rüütmann
kõrva-nina-kurguarst
lapsed ja täiskasvanudvaataE 12–19
T 9–19
K, N 8–15
R 8–13
524

Aja broneerimine

+372 605 0601
NimiLapsed/täiskasvanudVabad ajadVastuvõtuajadKabinet
Jelena Nikolajeva
närviarst
täiskasvanudvaataVastavalt graafikule432
Inga Laurik
närviarst
lapsedvaataE, R 8–16
T 13–20
K 12–20
N 8–17
433

Aja broneerimine

+372 605 0601
NimiLapsed/täiskasvanudVabad ajadVastuvõtuajadKabinet
Mihhail Beljajev
kliiniline psühholoog
16. eluaastastvastavalt graafikule452
Andra Õismaa
vaimse tervise õde
vastavalt graafikule437

Aja broneerimine

+372 605 0601
NimiLapsed/täiskasvanudVabad ajadVastuvõtuajadKabinet
Jelena Koel
psühhoterapeut
 täiskasvanudvaatavastavalt graafikule438

Aja broneerimine

+372 605 0601
NimiLapsed/täiskasvanudVabad ajadVastuvõtuajadKabinet
Priit Samarüütel
pulmonoloog
täiskasvanudvaataE–R 8.30–16.30333
Renata Melnikova
pulmonoloog
täiskasvanudvaataN 8.30–16.30329
Erve Sõõru
pulmonoloog (unearst)
täiskasvanudvaatavastavalt graafikule329
Oksana Pasjuk
pulmonoloogia õde
täiskasvanudvastavalt graafikule332
Viive Kokmann
pulmonoloogia õde
täiskasvanudvastavalt graafikule335
Nadežda Mõistlik
pulmonoloogia õde
täiskasvanudE 10–18
T, K 8–16
N 8–18
R 8–14
327

Aja broneerimine

+372 605 0601
NimiLapsed/täiskasvanudVabad ajadVastuvõtuajadKabinet
Irina Peterson
silmaarst
6. eluaastastvaataT, K, N 8–14345
Liidia Dzhaparidze
silmaarst
6. eluaastastvaataE 10–19
T, K 8–16
R 8–15
347
Viktoria Traškova
õde
N 8–12346
Marina Sujurova
silmaõde
6. eluaastastvaataAinult tasuline vastuvõtt
E 8-11
346
Jana Vilippus
optometrist
6. eluaastastvaataAinult tasuline vastuvõtt
E 8–16
T–R 8.30–16.30
344
Dajana Pärt
optometrist
6. eluaastastvaataAinult tasuline vastuvõtt
E–R 9–17
360

Aja broneerimine

+372 605 0601
NimiLapsed/täiskasvanudVabad ajadVastuvõtuajadKabinet
Arne Josing
üldkirurg
täiskasvanudvaataN 9–18
R 9–14
356
Rainer Velbri
üldkirurg
täiskasvanudvaatavastavalt graafikule356
Meike Pärn
üldkirurg
täiskasvanudvaatavastavalt graafikule356
Mari Timmer
üldkirurg
täiskasvanudvaataT 9–15356
Galina Solovieva
õde
vastavalt graafikule356

Aja broneerimine

+372 605 0601
NimiLapsed/täiskasvanudVabad ajadVastuvõtuajadKabinet
Ly Aigro
ortopeed
täiskasvanudvaatapaariskp 12–20
paaritu kp 8–16
R 8–16
361
Vladimir Rusnak
ortopeed
15. eluaastastE–R 8–16363

Aja broneerimine

+372 605 0601
NimiLapsed/täiskasvanudVabad ajadVastuvõtuajadKabinet
Luule Pehter
uroloog
täiskasvanudvaataE, K 8–14
T 14–20
349
Elari Valk
uroloog
täiskasvanudvaataN 16.30–19.00349
Tatjana Jõgis
uroloog
täiskasvanudvaataE 16–19349

Aja broneerimine

+372 605 0601

Taastusravi vastuvõtuajad

TeenusEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
Taastusarsti vastuvõtt8–178-208–178–178–16
Õe vastuvõtt8–168–168–168–168–16

AmetinimetusNimiVabad ajadVastuvõtuajadKabinet
TaastusarstAleksandra ButšelovskajavaataE, T, N, R 12.00 – 17.00L225
Mairi HoltsmannvaataT, K, N, R 8.00–16.00L218
Natalie JaanistevaataT, N 12.00–20.00L460
Taastus- ja spordiarstEduard TsvetkovvaataE – R 8.00–12.00L225
Taastusraviõde
(toitumine)
Lilian LeevaldvaataK 8.00-14.00L206
Õde
(kardioloogiline taastusravi)
Ksenia Abalmasova
Margarita Kiil
  L216

Aja broneerimine

+372 605 0601
EsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
Füsioterapeudi vastuvõtt8–208–208–208–208–16

Aja broneerimine

+372 605 0601
EsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
Tegevusterapeudi vastuvõtt8-208–208-208–208-16

Aja broneerimine

+372 605 0601
Esmaspäev
Logopeedi vastuvõtt10.30–18.30

Aja broneerimine

+372 605 0601
EsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
Füüsikaline ravi8–208–208–208–208–16

Aja broneerimine

+372 605 0601

Perearstide vastuvõtuajad

Vaata vastuvõtuaegu perearstikeskuse veebilehelt.

Kohale tulemine

Siit leiad kontaktid ja parkimise info.