< Tagasi
Medicum kesklinna esindus Stockmanni 5.korrusel

Medicumi kesklinna esindus on nüüd avatud, eri- ja perearstikeskus alustab tööd 8. aprillil

Kesklinnas pakume perearstide, eriarstide ja taastusravi teenused ning viime läbi erinevaid terviseuuringuid.

Avasta teenuseid

Teenuseid on saadaval nii tasulisena kui ka Tervisekindlustuse raames saatekirjaga patsientidele ravijärjekorra alusel. Loe tasuliste teenuste eest tasumise kohta siit.

Tööle hakkab võimekas eri- ja perearstikeskus

8. aprillil alustame patsientide vastuvõtte 14 arstlikul erialal paljude tuntud arstide toel. Sellega loome patsientidele ladusamad raviteekonnad ka Tallinna kesklinna.

„Peame Medicumis oluliseks, et patsient saaks võimalikult palju vajalikke raviteenuseid ühest kohast. See säästab patsientide aega ja närve nende raviteekonnal. Medicumi eristavaks eeliseks on jätkuvalt peremeditsiini, eriarstiabi, taastusravi ja diagnostika pakkumine ühes ettevõttes ja ladusa raviteekonna tagamine patsientidele. Mugav asukoht ja laiem eriarstide valik Tallinna kesklinnas on meie strateegiline otsus, et olla suuremate võimalustega arstiabiga veelgi lähemal kesklinnas töötavale või elavale patsiendile. See aitab meil hoida Medicumi positsiooni kasvavas eratervishoiu konkurentsis,“ ütles Medicumi tegevjuht Tõnis Allik.

Medicumi Kesklinna esinduses avavad uksed laia funktsionaaldiagnostiliste võimalustega südame tervise ja meeste tervise kabinetid. Samuti leiab keskusest naistenõuandla, nahaarsti ja krüoteraapia kabineti, veeniravi, kõrva-nina-kurguarsti, kirurgi, ortopeedi, reumatoloogi ja endokrinoloogi kabinetid. Esinduses teostatakse ultraheli ja röntgenuuringuid ning võetakse laborianalüüse ka mujalt suunatud patsientidelt.

Medicumi Kesklinna esinduses alustab tööd naistenõuandla, kus naiste tervisega tegelevad günekoloogid ja ämmaemandad ning uue teenusena pakutakse noorte nõustamist, raseduskriisi nõustamist ning loomisel on rinnakabinet. Koos teiste tuntud kolleegidega hakkab naistele nõu andma günekoloog Edda Väin. „Pean oluliseks, et arstiabi oleks inimeste jaoks kättesaadav, et keegi ei jääks oma mure või küsimusega üksi, vaid saaks kiiresti asjakohast nõu ja ravi. Patsientide nõustamine erinevates erakliinikutes annab mulle uut energiat,“ ütles Edda Väin.

Psühhiaater Katrin Kaarma liitub Medicumi Kesklinna esinduse värskelt moodustatud vaimse tervise ravimeeskonnaga, kuhu kuuluvad psühhiaatrid, vaimse tervise õed, kliiniline psühholoog ja psühhoterapeut. „Usun, et hea on töötada Medicumis vaimse tervise meeskonnana kui patsiendi paranemisse saavad panustada mitmed erioskustega spetsialistid. Ootan huviga ka võimalust suhtluseks ja koostööks teiste erialade arstidega. Pakkumine töötada kodu lähedal ja sedavõrd pühendunud meeskonnas kaalus üles minu senise soolopraksise eraarstina,“ selgitas Kaarma.

Ida-Tallinna Keskhaigla südamekeskuse kardioloog Andres Reinold hakkab nõustama patsiente ka Medicumi Kesklinna esinduses. „Pisut lisakoormust atraktiivses ja diagnostiliste võimalustega kliinikus integreerituma koostöö huvides ITK südamekeskusega tundub mulle õige sammuna,“ põhjendas kardioloog Andres Reinold.

Kesklinna esinduses alustab tööd ka kaks seni Medicumi Sadama esinduses tegutsenud peremeditsiini meeskonda ja sellega seoses viiakse arstiabi osutamine sadama esindusest kesklinna. Perearstide doktor Basulina ja doktor Rähmi nimistu patsientide teenindamine alustab Kesklinna esinduses alates 8. aprillist. Kesklinna esinduses jagub ruumi kokku neljale perearsti meeskonnale.

„Kõik meie kesklinna esinduses töötavad arstid omavad pikaajalist erialast kogemust ja ekspertiisi. Neid toetavad erinevad spetsialistid, kellega koos on mitmetes valdkondades moodustatud ravimeeskonnad, mis töötavad ühiselt patsientide heaks. Oluliseks lisandväärtuseks on eriarstide koostöö esinduses tegutsevate füsioterapeutidega,“ lisas Tõnis Allik.

Loe lähemalt ka taastusravi teenustest

Kuidas kohale tulla?

Aadress
Stockmanni keskuse 5.korrus
Liivalaia 53, 10145, Tallinn
Esindus avatud
E – N 8.00 – 20.00
R 8.00 – 18.00
Enne kella 10.00 sissepääs parklapoolsetest liftidest või treppidest Liivalaia tänava poolt

Registratuur
+372 605 0601
medicum@medicum.ee

Kohale tulemise info

  • Kuni kella 10:00ni sissepääs Liivalaia tänavalt Stockmanni kaubamaja parklapoolsete liftide või treppide kaudu. 
  • Alates 10:00 on avatud ka Stockmanni kaubamaja peasissepääs, 5. korrusele saab kõige mugavamalt liikuda kasutades eskalaatorit.
  • Autoga tulles saab parkida parkimismajja ja liikuda liftiga 5. korrusele.
  • Parkla kõikidelt korrustelt pääseb Medicumi (5. korrus) liftiga või treppidest.
  • Stockmanni keskuse peasissekäigust saabudes jõuab Medicumi eskalaatoritega läbi kaubamaja.

Parkimine

  • Tasuline parkimine Stockmanni kaubamaja parkimismajas.
  • Iga alustatud 30 min maksab 2 eurot.
  • 2 tundi on parkimine tasuta Stockmanni püsikliendile sama päeva ostutšeki esitamisel.

Lähedalasuvad parkimisvõimalused:

  • Maakri 34 (Europark)
  • Tornimäe parkimismaja (Europark)