Kas Sina oled juba puukentsefaliidi vastu vaktsineeritud?

Eestis on puugid looduses aktiivsed aastaringselt. Kui esmane vaktsineerimiskuur on varasemalt tehtud, tasub kontrollida, kas ei ole aeg korduvaks ehk re-vaktsineerimiseks.

Kuni juuli lõpuni on võimalus kasutada perepakkumist!

Esmane vaktsineerimiskuur näeb ette kolme annust (süsti) – esimene ja teine annus tehakse (sõltuvalt vaktsiinist) 1-nädalase kuni 3-kuulise intervalliga ning kolmas annus 3 nädalat kuni 12 kuud pärast teist annust. Esmase vaktsineerimise järel säilib Immuunsus vähemalt 3 aastat, misjärel piisab immuunsuse säilitamiseks ühest annusest 3-5 aasta järel.

Vaktsiini Encepur ühe annuse hind on täiskasvanule 34.- ja lapsele 32.-. Kui pere tuleb vaktsineerima vähemalt kolmekesi ühel päeval, on hind täiskasvanule 29.- ja lapsele 27.- (umbes 15% soodsam).
Vaktsiini Ticovac ühe annuse hind on täiskasvanule 35.- ja lapsele 34.-, kui pere tuleb vaktsineerima vähemalt kolmekesi ühel päeval, on hind täiskasvanule 30.- ja lapsele 29.- (umbes 15% soodsam).

Vaktsineerimise teemal nõustavad ning kõikidele seotud küsimustele vastavad vaktsineerimiskabineti õed.

Broneerige vaktsineerimiseks sobiv aeg Medicumi registratuuris, telefonil 605 0601 või meie kodulehel digiregistratuuris.

Tagasi