Lasnamäe Medicum

Ametinimetus

Nimi

Vabad ajad

Vastuvõtuajad

Kabinet

Taastusarst Aleksandra Butšelovskaja vaata E, T, N, R 8.00 – 16.00 212
Mairi Holtsmann vaata T, K, N, R 8.00–16.00 225
Natalie Jaaniste vaata T 9.00–15.00
K, N 9.00–13.30
211
Reet Viilu vaata K, N 14.00–19.30 211
Taastus- ja spordiarst Eduard Tsvetkov vaata E – R 8.00–16.00 212
Taastusraviõde (imikud ja lapsed) Ülle Peterson-Björk vaata E – R  12.30–15.30 533
Taastusraviõde (toitumine) Lilian Leevald vaata K 15.30–19.30 533
Õde (kardioloogiline taastusravi) Aleksandra Moškina K 09.00–12.00 212

 

Teenus

Arst

Vabad ajad

Kabinet

KOPSU- JA SÜDAMEHAIGUSTE TAASTUSRAVI

  • Arsti vastuvõtt
  • Kardiopulmonaalne koormustest
 

 

212
MASSAAŽ Massöörid
 

  • Kupumassaaž
  • Meemassaaž
  • Logopeediline massaaž
  • Lümfimassaaž (käsimassaaž)
  • Peamassaaž
  • Ravimassaaž 25, 50 ja 90 minutit
  • Ravimassaaž rasedatele
  • Spordimassaaž
  • Tai massaaž
  • Tselluliidi vastane käsimassaaž
Sirje Aasamets vaata 308
Marina Eindok vaata 307
Ilja Ivlev vaata 307
Maria Kushnir vaata 303
Natalia Neff vaata 306
Jelena Konnova vaata 301
Kristina Pavlovskaja vaata 301
KINESIOTERAAPIA Kinesioterapeut 460
 Anel Markina
 Innessa Puntso
VESIRAVI – VANNID  Füsioterapeut/taastusraviõde 123
  • Elisa Arus
  • Merle Jakobson
  • Svetlana Oleinik
  • Tamara Osipenko
  • Ülle Peterson-Björk
FÜSIOTERAAPIA BASSEINIS Füsioterapeudid    123

FÜSIOTERAAPIA SAALIS  324

  • Alina Akifjeva
  • Elisa Arus
  • Mihail Beljajev
  • Merle Jakobson
  • Aigar Jõemets
  • Diana Karutina
  • Oleg Krönström
  • Veronika Lavrentjeva-Somova
  • Jana Mikkus
  • Jekaterina Šibajeva
SOOJARAVI  Taastusraviõed 124
  • Inhalatsioon
  • Mudaravi (vajalik saatekiri)
  • Parafiin-osokeriitravi
  • Ljudmilla Kostenko
  • Natalja Kustova
Registreerimine II korruse elektriravioskonna administraatori juures või telefonil 605 0640
APARAATNE FÜSIOTERAAPIA ehk ELEKTRIRAVI (vajalik saatekiri) Taastusraviõed 201-207
  • Diadünaamiline vool
  • Galvanisatsioon ehk elektroforees (iontoforees)
  • Impulssvoolud
  • Kõrgintensiivsusega laserravi
  • Laserravi
  • Lööklaineravi
  • Magnetravi
  • Mikrolaineravi
  • Tuubuskvarts
  • Ultralühilaine (ULL)
  • Ultraheliravi
  • Tatjana Antonova
  • Irina Kirjušetškina
  • Lilian Leevald
  • Ljudmilla Matlakhova
  • Margarita Nesmejanova
  • Triin Parro
  • Larissa Salatun
  • Ira Sipria
  • Anna Zahharova
  • Svetlana Zvjagina
Registreerimine II korruse elektriravioskonna administraatori juures või telefonil 605 0640