Vastuvõtuajad

 

Ametinimetus

Nimi

Vabad ajad

Vastuvõtuajad

Kabinet

Taastusarst Natalie Jaaniste vaata E 11.00–19.00
T, K 8.30–12.30
N 10.00–18.00
R 8.30–14.30
211
Taastusarst Mairi Holtsmann vaata T, K, N, R 8.00-16.00 225
Taastus- ja spordiarst Eduard Tsvetkov vaata E, T, N, R 8.00-15.30 408
Taastusarst Reet Viilu vaata T, K 12.30–19.30 211
Taastusraviõde (imikud ja lapsed) Ülle Peterson-Björk vaata E,T,K,N,R  12.30-15.30 533
Taastusraviõde (toitumine) Lilian Leevald vaata T 8.00-12.00 K 16.00 – 20.00 533
Õde (kardioloogiline taastusravi) Aleksandra Moškina vaata K 09.00-15.30 408

 

Teenus

Spetsialist

Vabad ajad

Kabinet

KARDIOLOOGILINE TAASTUSRAVI Arst  
  • Arsti vastuvõtt
  • Kardiopulmonaalne koormustest
  • Taastusraviõe vastuvõtt (nõustamine)
  • Füsioteraapia
Eduard Tsvetkov vaata 408
Õde
Aleksandra Moškina vaata 408
Lilian Leevald (toitumine) vaata 533
Ülle Peterson-Björk vaata 533
Füsioterapeut
Jana Lüter vaata 123
Alisa Zahharova vaata 123
MASSAAŽ Massöörid
 

  • Kupumassaaž
  • Meemassaaž
  • Logopeediline massaaž
  • Lümfimassaaž (käsimassaaž)
  • Peamassaaž
  • Ravimassaaž 25, 50 ja 90 minutit
  • Ravimassaaž rasedatele
  • Spordimassaaž
  • Tai massaaž
  • Tselluliidi vastane käsimassaaž
Sirje Aasamets vaata 308
Marina Eindok vaata 307
Ilja Ivlev vaata 307
Maria Kushnir vaata 303
Kristi Künnap vaata 306
Natalia Neff vaata 302
  • Lastemassaaž
Jelena Konnova vaata 301
Kristina Pavlovskaja vaata 301
KINESIOTERAAPIA Kinesioterapeut 313
  • Kinesioteipimine
  • Venitusravi
 Anel Markina  vaata
 Innessa Puntso  vaata
VESIRAVI – VANNID  Füsioterapeut/taastusraviõde 123
  • Imiku ujutamine
  • Veealune duššmassaaž
Elisa Arus vaata
Merle Jakobson vaata
Svetlana Oleinik vaata
Tamara Osipenko vaata
Ülle Peterson-Björk vaata
FÜSIOTERAAPIA BASSEINIS Füsioterapeudid    123
 

  • Eakatele
  • Liikumishäired (halvatused)
  • Liigesprobleemid
  • Osteokondroos (seljaprobleemid)
  • Radikulopaatia
  • Trauma- ja operatsioonijärgselt
  • Ujumine 0-6 a lastele koos vanemaga
  • Vesiaeroobika
Alina Akifjeva
Elisa Arus vaata
Mihail Beljajev vaata
Katerina Birkenbaum vaata
Merle Jakobson vaata
Aigar Jõemets vaata
Diana Karutina vaata
Oleg Krönström vaata
Jana Lüter vaata
Ilja Šitman
Alissa Zahharova vaata
FÜSIOTERAAPIA SAALIS Füsioterapeudid  324
  • Füsioterapeudi individuaalne teenus 30/60 minutit
  • Liikumisravi alajäsemete probleemide korral
  • Liikumisravi hingamisprobleemide korral
  • Liikumisravi hulgiliigeste probleemide korral
  • Liikumisravi kaela- ja õlaprobleemide korral
  • Liikumisravi radikulopaatia korral
  • Liikumisravi seljaprobleemide korral
  • Liikumisravi trauma- ja operatsioonijärgselt
  • Liikumisravi ülekaalu probleemide korral
  • Võimlemine beebiga
  • Võimlemine lastele
Alina Akifjeva
Elisa Arus vaata
Mihail Beljajev vaata
Katerina Birkenbaum vaata
Merle Jakobson vaata
Aigar Jõemets vaata
Diana Karutina vaata
Oleg Krönström vaata
Jana Lüter vaata
Ilja Šitman
Alissa Zahharova vaata
SOOLARAVI Taastusraviõed   130
SOOJARAVI (vajalik saatekiri) Taastusraviõed 124
  • Inhalatsioon
  • Mudaravi
  • Parafiin-osokeriitravi
Ljudmilla Kostenko Registreerimine II korruse elektriravioskonna administraatori juures või telefonil 605 0640
Natalja Kustova
APARAATNE FÜSIOTERAAPIA ehk ELEKTRIRAVI (vajalik saatekiri) Taastusraviõed 201-207
  • Diadünaamiline vool
  • Galvanisatsioon ehk elektroforees (iontoforees)
  • Impulssvoolud
  • Kõrgintensiivsusega laserravi
  • Laserravi
  • Lööklaineravi
  • Magnetravi
  • Mikrolaineravi
  • Tuubuskvarts
  • Ultralühilaine (ULL)
  • Ultraheliravi
Tatjana Antonova Registreerimine II korruse elektriravioskonna administraatori juures või telefonil 605 0640
Karinee Karu
Irina Kirjušetškina
Lilian Leevald
Ljudmilla Matlakhova
Margarita Nesmejanova
Triin Parro
Larissa Salatun
Alissa Zahharova
Anna Zahharova
Svetlana Zvjagina
Raissa Voronkova