Eduard Tsvetkov, MD

REGISTREERI VASTUVÕTULE

Olen taastus- ja spordiarst.

Lõpetasin Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 2013. aastal. Ülikooli ajal õnnestus mul ennast proovile panna nii hooldajana, kui ka abiõe ja-arstina Tartu Ülikooli Kliinikumi hematoloogia ja luuüdi transplantatsiooni ja neurointensiivravi osakonnas, Põlva Haiglas ja Põhja-Eesti Regionaalhaiglas. Peale lõpetamist olen residentuuri kõrvalt töötanud Põhja-Eesti Regionaalhaigla erakorralise meditsiini osakonnas, kus tegelesin enamasti traumadega. Lisaks töötasin umbes viis aastat Ida-Tallinna Keskhaigla traumapunktis. Residentuuri lõpus hakkasin eriti huvi tundma kardioloogilise taastusravi vastu.

Mingil hetkel tekkis arusaam, et terved inimesed võib olla ei vajagi nii palju arstiabi. Küll aga haiged inimesed võiksid saada kasu minu spordimeditsiini teadmistest. Raskemad juhud pakuvad rohkem väljakutseid. Ravi tulemusena paraneb elukvaliteet, inimesed on rõõmsad ja see aitab luua tervemat ühiskonda. Ma usun, et arsti roll on pakkuda patsiendile oma ajastu parimat ja kaasaegseimat abi, sel põhjusel üritan oma teadmisi pidevalt täiendada, et püsida lainel. Raviprotsessis on oluline ka arsti ja patsiendi omavaheline suhe, kus patsient on koostööpartner, kellega ma üritan luua midagi paremat.

  • Euroopa Preventiivse Kardioloogia Seltsi noorsaadik Eestis aa 2019–2021
  • Eesti Kardioloogide Selts
  • Eesti Valu Seltsi juhatuse liige
  • Eesti Spordimeditsiini Föderatsiooni Liige

Taastusarsti vastuvõtt

Hetkel on kodulehe kaudu broneerimine peatatud. Vastuvõtule saab registreerida ainult taastusraviosakonna registratuuride kaudu.

Aja broneerimine ☎️ 605 0601

REGISTREERI AEG DIGIREGISTRATUURIS