Kontaktid ja lahtiolekuajad

Lasnamäe Medicum on avatud esmaspäevast reedeni 7.30—20.00
Labor  8.00—18.00
Röntgen 8.00—19.45
Hambaravi röntgen 8.00—19.00

Sadama Medicum on avatud esmaspäevast reedeni 8.00—20.00
Labor 8.00—15.00

Vastuvõtuajad leiate siit

Erakorraline meditsiiniline abi ja valveapteegid

AS Medicum Medicum Perearstikeskus AS OÜ Medicum Dental OÜ Koduõde

AS Medicum

registrikood 10497496
tegevusluba nr L03690
Punane 61, 13619 Tallinn
faks 605 0774
e-post: medicum@medicum.ee

KMK reg nr EE100536542

SEB Pank AS IBAN EE901010102051665007 SWIFT: EEUHEE2X
Swedbank AS IBAN EE522200001120293385 SWIFT: HABAEE2X
DNB Pank AS IBAN EE309609620100009816 SWIFT: RIKOEE22

Registratuur

Lasnamäe Medicum 605 0601
hambaravi 605 0615
elektriravi administraator 605 0640
taastusravi administraator 605 0637, 506 9920
Sadama Medicum 881 1300, 881 1301

 

Juhatus

Tõnis Allik
juhatuse esimees
medicum@medicum.ee 605 0770
Janek Ottis
juhatuse liige finantsalal
janek.ottis@medicum.ee 605 0734
Andra Õismaa
juhatuse liige õenduse alal
andra.oismaa@medicum.ee 605 0666

Administratsioon

Kristi Tüür
sekretär
kristi.tuur@medicum.ee 605 0770
Hille Peitel
büroojuht
hille.peitel@medicum.ee 605 0730
Lidia Rändvee
ülemarst
lidia.randvee@medicum.ee  605 0711
Virgu Samarüütel
ülemarsti asetäitja
virgu.samaruutel@medicum.ee 605 0757
Eneli Viirsaar
Sadama Medicumi filiaali juht
eneli.viirsaar@medicum.ee 881 1302
Krista Raudam
infektsioonikontrolliõde
krista.raudam@medicum.ee 605 0756

Eriarstiabiosakond

Evi Kotkas
vanemõde
evi.kotkas@medicum.ee 605 0712
Jekaterina Studzinskaja
vanemõde
jekaterina.studzinskaja@medicum.ee 605 0683
Lidia Rändvee
ülemarst
lidia.randvee@medicum.ee 605 0711

Haldusosakond

Ivo Dengo
majandusteenistuse juht
ivo.dengo@medicum.ee 605 0793
Ljudmilla Kornõšova
puhastusteenistuse juht
ljudmilla.kornosova@medicum.ee 605 0750

IT-osakond

Raimo Luurmann
IT-juht
raimo.luurmann@medicum.ee 605 0815
Elli Kohv
IT-osakonna juhataja
elli.kohv@medicum.ee 605 0749

Labor

Natalja Timtšuk
labori juhataja
natalja.timtsuk@medicum.ee 605 0670

Naistenõuandla

Jelena Pikkov
ämmaemandusjuht
jelena.pikkov@medicum.ee 605 0629
Sirje Meeliste
vanemarst
sirje.meeliste@medicum.ee 605 0665

Personaliosakond

Olga Liiv
personalispetsialist
olga.liiv@medicum.ee 605 0784
Ülle Filin
personalijuht
ylle.filin@medicum.ee 605 0819

Raamatupidamine

Merle-Ly Rae
raamatupidaja
merle.rae@medicum.ee 605 0755
Jelena Stranberg
pearaamatupidaja
jelena.stranberg@medicum.ee 605 0755
Toomas Nurklik
finantsjuht
toomas.nurklik@medicum.ee 605 0761

Radioloogia

Lea Savikov
osakonnajuhataja
lea.savikov@medicum.ee 605 0808

Registratuur

Ruth Allas
registratuuri juhataja
ruth.allas@medicum.ee 605 0612

Taastusraviosakond

Tiina Maltsev
taastusravi õendusjuht
tiina.maltsev@medicum.ee 605 0630
Marge Saulus
osakonnajuhataja
marge.saulus@medicum.ee 605 0630

Teadus- ja arendusosakond

Mariliis Randveer
osakonnajuhataja
mariliis.randveer@medicum.ee 605 0796
Anneli Karu
arendusjuht
anneli.karu@medicum.ee 605 0806
Natalja Timtšuk
kvaliteedijuht
natalja.timtsuk@medicum.ee 605 0670
Andra Õismaa
koolituskeskuse juht
andra.oismaa@medicum.ee 605 0666
Monika Siemann
kliiniliste uuringute koordinaator
monika.siemann@medicum.ee 605 0839

Medicum Perearstikeskus AS

registrikood 10644425
tegevusloa number L03827
Punane 61, 13619 Tallinn
e-post: perearstikeskus@medicum.ee

SEB Pank AS
IBAN: EE641010220039082018
SWIFT: EEUHEE2X

Arda Paju
sekretär
arda.paju@medicum.ee 605 0662
Anna Tšižikova
õendusjuht
anna.tsizikova@medicum.ee 605 0662
Ksenia Grohotova
vastutav õde
ksenia.grohotova@medicum.ee 605 0662
Margit Kesker
tegevjuht
margit.kesker@medicum.ee 605 0660

OÜ Medicum Dental

registrikood 11325219
tegevusluba number L03590
Punane 61, 13619 Tallinn
e-post: dental@medicum.ee

SEB PANK AS
IBAN: EE871010220086275014
SWIFT: EEUHEE2X

Lasnamäe Medicum
hambaravi registratuur
605 0615
Heidi Mäe
osakonnajuhataja
heidi.mae@medicum.ee 605 0737

OÜ Koduõde

reg nr 10827344
tegevusluba nr L02654
juriidiline aadress Punane 61, 13 619 Tallinn
kontor Tulika 19, 10613 Tallinn

faks 650 5095
e-post: koduode@medicum.ee

SEB Pank AS
IBAN: EE691010220025939010
SWIFT: EEUHEE2X

Infotelefon 650 5092
Jelena Aasloo
õendusjuht
jelena.aasloo@medicum.ee 650 5094
Aili Külvi
õendusjuht
aili.kulvi@medicum.ee 650 5094
Ülle Lepiko
õde-konsultant
ulle.lepiko@medicum.ee 650 5094
Julia Kapponen
koduõendustegevuse koordinaator
julia.kapponen@medicum.ee 650 5092
Elvi Grigorjeva
tegevjuht
elvi.grigorjeva@medicum.ee 650 5096