Kolleegile

Lugupeetud kolleegid!

Vabandame teie ees Medicumi kodulehe vahetamisest tekkinud tõrgete pärast radioloogiliste uuringute saatekirjade koostamisel ja vastuste vaatamisel.

Tehnilistest tõrgetest tulenevalt olime kodulehe vahetust korduvalt edasi lükanud, samuti teate edastamist partneritele planeeritavate muudatuse kohta. Nüüd aga jäime teate väljastamisega hiljaks. Vabandage veelkord.

Kodulehe uuendamisega seoses ei ole võimalik alates 9. märtsist 2017 saatekirju radioloogilistele uuringutele enam vormistada Medicumi kodulehelt.

Kuna Perearst2 tarkvaras, mida kasutate, on võimekus saatekirjade koostamiseks ja Tervise infosüsteemi saatmiseks olemas, nagu ka võimalus sealt saatekirja vastuseid lugeda, siis palume teil edaspidi kasutada seda võimalust.

  • Perearst2-s saatekirja vormistamiseks avage patsiendi raviloo peal Saatekiri ja tõend -> Saatekiri/ e-saatekiri -> Yuringud ja protseduurid
  • Uuringu teenuse väljale valige kood
  • Asutuse väljale: Medicum AS 
  • Seejärel täitke Suunamise eesmärk ja muud vajalikud väljad ning saatmiseks vajutage nuppu „Saada“

Kui vajate oma infosüsteemis saatekirja koostamiseks ja vastuse vaatamiseks nõuannet või tekib tõrkeid töös, palun pöörduge Medisofti klienditoe poole  tel 659 5766 või e-posti aadressil:  klienditugi@medisoft.ee

Uuringute teostamise või vastuste sisuliste probleemidega olete oodatud pöörduma Medicumi  e-posti aadressil  medicum@medicum.ee  või  telefonil  605 0741.

Lugupidamisega
AS Medicum