Näonaha happekoorimine

Näonaha happekoorimine on ravikosmeetiline protseduur, mida viivad läbi eriväljaõppega õed. Protseduurile saab pöörduda rasuse naha probleemide, kergema ja/või keskmise raskusega aknega. Raskemate aknevormide puhul soovitame eelnevalt konsulteerida nahaarstiga.

Protseduuril kasutatakse happekoorimist ehk piilingut, mida täiendatakse koduse raviga ning seda viiakse läbi Laboratories Renophase Paris dermakosmeetika sarja vahenditega. Naha positiivsed muutused on näha juba esimese hoolduse järel, ent püsivamate muutuste  kujunemiseks on vajalik hooldusprotseduure korrata 4-8 korda.

Näonaha happekoorimine on tasuline protseduur ning arsti saatekiri ei ole vajalik.

Oluline info enne protseduurile tulekut:

  • Protseduuri päeval on keelatud käia solaariumis või saunas, teha aktiivselt sporti või tarvitada alkoholi. Kohe pärast protseduuri ei soovitata kasutada meigitooteid.
  • Ravikuuri ajal on keelatud käia solaariumis ning kasutada  aaloe ekstraktide ja eeterlike õlidega preparaate.

Laboratories Renophase Paris dermakosmeetikast:

Sarjas on glükoolhape osaliselt neutraliseeritud aminohapetega, et erinevatele nahatüüpidele paremini sobida, põhjustamata tugevat naha ärritust ja ketendust. Lisaks on happekompleks rikastatud antioksüdantidega ning metsikust vesijamsist ja sojaoast saadud looduslike fütoöstrogeenidega, mis tasakaalustavad naha hormoontasakaalu, reguleerivad rasunäärmete tööd ja annavad nahale nooruslikuma jume. Sarja tooted on vesinikumolekulidega ioniseeritud. See tagab, et  koostisained on stabiilsed ja kaitstud, muudavad naha läbitavust ja võimendavad  imendumisprotsesse. Laboratories Renophase Paris ravikoorimised mõjutavad nahka rakutasemel.