6. korrus, Vilisuu 6, Tervisekeskus

Perearsti või pereõega kontakti saamiseks helista korruse registratuuri telefoninumbril.

Lisaks on võimalik ühendust võtta edastades terviseprobleem läbi rakenduse LEIA. Rakenduse kaudu saad registreerida – haiguslehe, hoolduslehe, tellida retsepti uuendamise aga ka muud probleemid näiteks pildi saatmine lööbest, tervisetõendi jne. Rakenduse kaudu edastatud infole reageerib perearstikeksus maksimaalselt 72h tunni jooksul.

Nimi VastuvõtuajadKabinet
Tommi Ründal
perearst
E, N 14–18
T, K, R 9–13
615
Anželika Prohhožai
perearst
puhkusel613
Tatjana Domaškina
dr Prohhožai nimistu juures töötav arst
E, T, N, R 9–13
K 14–18
613
Jaanus Vool
perearst
vastavalt graafikule609
Elinor Õunap
dr Vool nimistu juures töötav perearst
E 10–14
T, N, R 9–13
K 14-18
618

Oluline info:

Tervisekeskuse igal korrusel on oma registratuur, mis töötab tööpäevadel kella 8–16.
Esmase terviseprobleemiga saab patsient helistada selle korruse registratuuri telefoninumbrile, kus töötab tema perearst. Patsient registreeritakse kõigepealt pereõe telefoni kontaktile.

Kui patsient helistas enne kella 12.00, siis võtab õde temaga ühendust sama päeva jooksul, kui pärast kella 12.00, siis võtab õde ühendust järgmise tööpäeva jooksul. Kui Teie terviseprobleem ei nõua kiiret meditsiinilist sekkumist, on registratuuri töötajal õigus registreerida pereõe telefoni kontaktile esimesele vabale ajale. 


Pereõe esmane triaaž on väga oluline järjekordade lühendamiseks ja kiire abi osutamiseks. Vajadusel suunab pereõde patsiendi edasi perearsti konsultatsioonile.