Patsient Kolleeg Üldinfo Otsi Minu Medicum Tule tööle Seaded FIN ENG
на русском
 
 
 

MEDICUMI JUHTKOND

Juhiabi tel. 6 050 770

Fax 6 050 774

medicum@medicum.ee

Tegevjuhtkond:

Juhatuse esimees - Jaanus Vool  Jaanus.Vool@medicum.ee

Juhatuse liige - Janek Ottis Janek.Ottis@medicum.ee

Ülemarst- Lidia Rändvee Lidia.Randvee@medicum.ee

Ülemarsti asetäitja – Virgu Samarüütel Virgu.Samaruutel@medicum.ee

Õendusjuht – Elvi Grigorjeva Elvi.Grigorjeva@medicum.ee

Haldusdirektor – Toomas Ando Toomas.Ando@medicum.ee

OÜ Koduõde juhataja- Teisi-Ilve Remmel Teisi.Remmel@medicum.ee

Teadus-ja arendus osakonna juhataja - Mariliis Randveer Mariliis.Randveer@medicum.ee

IT juht - Raimo Luurmann Raimo.Luurmann@medicum.ee

Finantsjuht - Toomas Nurklik Toomas.Nurklik@medicum.ee

Personalijuht - Ülle Filin Ylle.Filin@medicum.ee

Büroojuht - Hille Peitel Hille.Peitel@medicum.ee

Osakondade juhatajad:

Medicum Perearstikeskus AS juhataja - Margit Kesker Margit.Kesker@medicum.ee

Laboratooriumi juhataja- Natalja Timchuk Natalja.Timchuk@medicum.ee

Radioloogiaosakonna juhataja – Lea Savikov Lea.Savikov@medicum.ee

Registratuurijuhataja – Ruth Allas Ruth.Allas@medicum.ee

IT osakonna juhataja - Elli Kohv Elli.Kohv@medicum.ee

Taastusraviteenistuse juht – Marge Saulus Marge.Saulus@medicum.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Medicum